Instytut Fizyki Jądrowej wybrał władze „Solidarności”

W dniu 30.03. odbyły się wybory w krakowskim  Instytucie Fizyki Jądrowej.

Na nową kadencję ponownie został jednogłośnie wybrany Piotr Stopa, wybrano także pozostałych 2 członków Komisji Zakładowej oraz 4 członków Komisji Rewizyjnej.

Wybrano także 2 Elektorów potrzebnych do wyboru Delegata na WZD Regionu Małopolskiego.

Instytut Fizyki Jądrowej jest niewielką Organizacją Związkową, ale z dużym potencjałem rozwoju.

Na zebraniu przedstawiono informację nt. legitymacji związkowych oraz przedstawiono szczegóły nt. benefitów wynikających z członkostwa w „Solidarności” .

Andrzej  Gębara

Przewodniczący Regionalnej Komisji Wyborczej