Spotkanie z szefami organizacji zakładowych w Zakopanem

14 października przewodniczący Zarządu Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność”, Adam Lach spotkał się w Zakopanem z przewodniczącymi organizacji zakładowych. Na spotkanie przybyli Krzysztof Wróblewski, przewodniczący Komisji Zakładowej „Solidarności” w Polskich Kolejach Linowych i Stanisław Skupień z Tatrzańskiego Parku Narodowego. W spotkaniu uczestniczyli też kierownik biura Związku w Zakopanem Krzysztof Lichota i członek Zarządu Regionalnego oraz członek Komisji Krajowej NSZZ, Daniel Pokuta. Dyskutowano na temat usprawnienia pracy Związku na terenie Zakopanego, w tym uruchomienia stałego doradztwa prawnego oraz kwestie związane z wyborami na nową kadencję. Przewodniczący zapoznał się również z sytuacją i problemami występującymi w poszczególnych zakładach i organizacjach związkowych.