Spotkanie delegatów z rejonu Nowego Sącza

7  czerwca br. w Nowym Sączu odbyło się spotkanie organizacyjne delegatów na WZD Regionu  Małopolskiego z terenu Oddziału Nr 1 (Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa). W spotkaniu uczestniczył przewodniczący Zarządu Regionu Adam Lach, wiceprzewodniczący Tomasz Zaborowski, Krzysztof Kotowicz oraz szef Regionalnej Komisji Wyborczej Andrzej Gębara. Zebrani omówili m.in. sprawy organizacyjne związane z wyjazdem na WZD oraz uzgodnili propozycje kandydatów do pracy w komisjach zjazdowych (komisja mandatowo-wyborcza, skrutacyjna, uchwał i wniosków).

Przewodniczący Zarządu Regionu Adam Lach podsumował działalność Związku w Regionie Małopolskim w mijającej kadencji oraz podziękował wszystkim obecnym za zaangażowanie się w pracę na rzecz Związku.

Przed zebraniem członkowie Prezydium Zarządu Regionu odwiedzili grób świętej pamięci Tadeusza Nitki, zasłużonego działacza „Solidarności” i złożyli wiązankę.