Plan szkoleń na I kwartał  2023 r.

Szkolenia związkowe wyjazdowe

Willa „Salamandra”, Krynica, ul. Ludowa 26

www.salamandrakrynica.pl

19-20 stycznia 2023r. – Rozwój Związku – grupa docelowa 16 osób. Ze względów
                                   organizacyjnych i zakładanych  celów w szkoleniu powinno wziąć
                                   co najmniej 2 osoby z jednej organizacji. Zajęcia prowadzi trener Działu                                             szkoleń KK i trener Regionu   Małopolskiego. Możliwość zakwaterowania
                                   18 stycznia po południu.

9-10 lutego 2023r. – Rozwój Związku – grupa docelowa 16 osób. Ze względów organizacyjnych
                        i zakładanych  celów w szkoleniu powinno wziąć co najmniej 2 osoby z jednej                              organizacji. Zajęcia prowadzi trener Działu szkoleń KK i trener Regionu                                              Małopolskiego. Możliwość zakwaterowania 8 luty po południu.

16-17 marca 2023r. – Rozwój Związku – grupa docelowa 16 osób. Ze względów organizacyjnych
                        i zakładanych  celów w szkoleniu powinno wziąć co najmniej 2 osoby z jednej                              organizacji. Zajęcia prowadzi trener Działu szkoleń KK i trener Regionu                                              Małopolskiego. Możliwość zakwaterowania 15 marca po południu.

Cena szkolenia:  180,00 zł brutto

Zgłoszenia są przyjmowane na podstawie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: szkolenia@solidarnosc.krakow.pl

_______________________________________________________________________________

25 stycznia 2023r. – Szkoła w Poroninie – temat: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Szkolenie bezpłatne. Prowadzi trener – prawnik Regionu Małopolskiego.

Szkolenie  SPOŁECZNYCH  INSPEKTORÓW  PRACY

Dział szkoleń Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność” ogłasza nabór na trzydniowe szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy (SIP).

Miejsce szkolenia:  Kraków, Plac Szczepański 5, IV piętro, sala 406.

Termin:           20 – 22 luty 2023r.

Realizacja szkolenia jest uzależniona od zebrania wymaganej ilości zgłoszeń.

Koszt szkolenia:         500 zł neto ( 615 zł brutto)

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: szkolenia@solidarnosc.krakow.pl  lub osobiście w Dziale Szkoleń Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność”, Pl. Szczepański 5,