Małopolska

Koncert „Swinging with Sinatra”

Patronem medialnym wydarzenia jest Tygodnik Solidarność.

JAREK WIST– jest wokalistą, którego możliwości wokalne znacznie przekraczają trendy, do których przywykła polska publiczność. Śpiewa tak, jak niewielu potrafi i to, o czym wielu zapomina. Jest jednym z najlepszych wokalistów swingowych, wprowadził na scenę zapomniany już retro-pop, przypominając to, co w muzyce najważniejsze i najlepsze.

Na scenie występuje jako solista najciekawszych projektów rozrywkowych. Od lat koncertuje ze znakomitą orkiestrą Zygmunta Kukli – Kukla Band. Występujew kraju i za granicą – m.in. w Paryżu, Rio de Janeiro, Kurytybie oraz Waszyngtonie.

Wydał dwa solowe albumy studyjne i jest autorem większości swoich utworów, nieustannie gromadzi inspiracje i tworzy kompozycje.

JAREK WIST SWINGING WITH SINATRA, to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju. Przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy od koncertów oczekują nie tylko doskonałych dźwięków, lecz także charyzmatycznych osobowości muzycznych.

15 maja w Kinie KijówCentrum zaśpiewa niezapomniane utwory Franka Sinatry, takie jak przejmujące My Way, legendarne New York, New York, Strangers In The Night czy romantyczne My Funny Valentine oraz inne najpiękniejsze ballady niekwestionowanego króla swingu, które znają i uwielbiają wszyscy. Zapraszamy na koncert, który dzięki charyzmatycznej barwie głosu Jarka Wista i jego ciekawym interpretacjom wokalnym, a także dzięki jednocześnie klasycznym i nowatorskim aranżacjom, jest spotkaniem z muzyką na najwyższym poziomie oraz z magią, która do tej pory płynie z piosenek Franka Sinatry.

BILETY INFO;  Facebook.com/Agencja.WS.Art

tel. 504 169 664

e-mail. ws.art@wp.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.