Zniżki dla Związkowców w Holiday Park&Resort

OFERTA WAŻNA DO 20.05.2024r.

Zapraszamy Państwa do zakupu voucherów na 6-dniowe pobyty (5 nocy) w 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach (Rowy, Pobierowo, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze, Grzybowo) oraz górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z dużym rabatem, aż do 76%.
Vouchery są bezimienne, jest zatem możliwość zakupu również dla Państwa rodzin.

Vouchery są do wykorzystania w przeciągu do 5 lat od momentu zakupu, z gwarancją niezmienności ceny!

Zbiórkę/wpłaty prowadzimy do 20.05.2024r.

Każdy Członek Naszego Związku może sam dokonać zakupu.

Poniżej przesyłam instrukcję jak tego dokonać.

WAŻNE:

1. Wypełnij tabelę i prześlij na 2 adresy:  l.jankowski@solidarnosc.krakow.pl /dominika.oliwa@holidaypark.pl wraz z potwierdzeniem przelewu.
  2. Przelewu dokonujemy na numer konta: 69 1870 1045 2083 1064 9220 0001 Dominika Oliwa

W TYTULE PRZELEWU: REGION MAŁOPOLSKI/ Imię i Nazwisko/rodzaj Vouchera (np. domek srebrny góry) /numer telefonu/email

Osoby do kontaktu w sprawie oferty:

Z ramienia Związków NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” MAŁOPOLSKA Leszek Jankowski Tel. 601 090 206

Z ramienia Holiday Park& Resort Dominika Oliwa Tel. 538 667 443

Poniższe ceny to koszt za 6 dniowy ( 5 noclegów) pobyt za wszystkie osoby (w apartamentach max 4 osoby, w domkach max 9 osób)!!

Przy zakupie vouchera, nie trzeba od razu wybierać konkretnego terminu pobytu.

WAŻNE:

1.W tym momencie ponosimy koszt nabycia voucherów, następnie przy rezerwacji klient uiszcza opłatę za przygotowanie lokalu (179,99 zł/ apartament i 219,99 zł/domek),

2. Kaucję zwrotną (750 zł) uiszczamy przy dokonywaniu rezerwacji lub max rok przed przyjazdem w przypadku rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Kaucja zwrotna- nie jest to Państwa koszt, jest to zabezpieczenia, abyście Państwo przyjechali.

Po przyjeździe do resortu będziecie mogli Państwo korzystać z tych pieniędzy, płacąc np. w kawiarni, barze bistro za usługi gastronomiczne.

3.Przy wyjeździe z kaucji są rozliczone media wg. zużycia (każdy domek i apartament posiadają liczniki). Niewykorzystana kaucja zostanie zwrócona Państwu do 14 dni po zakończonym pobycie.

3.Przy zameldowaniu doliczana jest opłata eksploatacyjna od 2,90 zł za osobę.

Poniżej przedstawiamy opis naszych atrakcji: