Zniżki dla Związkowców w Holiday Park&Resort

OFERTA WAŻNA DO 30.06.2022r.

Firma Holiday Park&Resort oferuje możliwość zakupu voucherów (kodów rabatowych) na 7-dniowe pobyty w 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach Holiday Park & Resort oraz górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z rabatem 70%.

Do dyspozycji zostają oddane nadmorskie domki i apartamenty w Ustroniu Morskim, Mielnie, Kołobrzegu, Rowach, Pobierowie i Niechorzu oraz górskie domki w Uzdrowisku Cieplice Zdrój.

Film prezentujący resorty – kliknij

Cena oprócz 7-dniowego pobytu (6 pełnych dób hotelowych) obejmuje korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji na terenie resortu, m.in.: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, jacuzzi, basen kryty i sauny (dostępne w 2 resortach Rowy i Pobierowo), brodzik dla dzieci, zewnętrzna siłownia, boiska, place zabaw, małpi gaj. Przez cały dzień odbywają się programy animacyjne dla dzieci i dorosłych (od kwietnia do końca października). Dostępne są wypożyczalnie rowerów, salony gier, kawiarnie oraz bistro.

Poniżej znajduje się platforma zakupowa dedykowana dla członków Związku- wystarczy kliknąć poniższą grafikę i otworzy się strona Holiday Park & Resort do wpłat:

WAŻNE:

1. Kody generowane są automatycznie i wysyłane w wersji elektronicznej zaraz po zamknięciu linka
  2. Nie ma ograniczeń ilościowych, można złożyć kilka zamówień na większą ilość voucherów
  3. Istnieje możliwość otrzymania faktury indywidualnej po uprzednim zaznaczeniu takiej chęci podczas procesu zakupu.
  4. Podczas jednego logowania można zakupić kilka sztuk voucherów na to samo nazwisko.
  5. Jeżeli potrzebny jest voucher na inne dane osobowe, trzeba dokonać zakupu ponownym wejściem w formularz zakupowy.

Powyższe ceny nie zawierają opłaty za sprzątanie końcowe 150 zł/ apartament i 170zł/domek oraz kaucji zwrotnej 750 zł (można wykorzystać tę kwotę na usługi dodatkowe, w tym gastronomiczne, dostępne na terenie resortów) za domek lub apartament, które należy uiścić w momencie rezerwacji wybranego terminu.

Przy wyjeździe rozliczana jest kwota za zużyte media.

OFERTA WAŻNA DO 30.06.2022r.

Podane ceny są cenami BRUTTO!

Vouchery mogą zostać zrealizowane w ciągu 4 lat od daty zakupu w terminach:

W ośrodkach nadmorskich

od 1 kwietnia do 14 czerwca (z wyłączeniem Majówki i Bożego Ciała) we wszystkich naszych resortach

cały wrzesień i październik we wszystkich naszych resortach

od listopada do marca w wybranych apartamentach w Rowach i Pobierowie

W Uzdrowisku Cieplice Zdrój

od 1 września do 20 grudnia oraz od 1 marca do 14 czerwca

(z wyłączeniem Majówki, Wielkanocy oraz Bożego Ciała)

Kliknij i zobacz KATALOG

Dane do kontaktu: