Małopolska

Wybory w „Solidarności” Synthos

17 marca br. odbyło się Walne Zebranie Delegatów MOZ NSZZ „Solidarność” Synthos S.A. i Spółek , podczas którego ponownie i jednogłośnie wybrano przewodniczącym Marka Pikułę. Zebrani, zarówno członkowie Związku jak i goście docenili to, że przewodniczący „nie odpuszcza” żadnych trudnych spraw pracowniczych oraz nigdy nie odprawia z kwitkiem potrzebujących wsparcia. Drzwi „Solidarności” stoją otworem dla każdego, kto jest blisko ideałów największego związku zawodowego w Polsce.

Cieszy nas fakt, że w tym roku pojawiło się w Zarządzie kilku nowych, młodych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania. Z nowym „narybkiem” wiążemy spore nadzieje, tym bardziej, że wielu doświadczonych działaczy przeszło w ostatnim czasie na zasłużoną emeryturę. A że nigdy o nich nie zapominamy godnie ich pożegnaliśmy podczas ostatniego Zebrania, na którym nie mogło też zabraknąć, jako gości specjalnych, przedstawicieli Zarządu Synthos.

Na nową 5-letnią kadencję życzymy nowemu „staremu” przewodniczącemu dotychczasowego zaangażowania i skutecznej działalności na niwie najbliższego jak i krajowego „podwórka”, a członkom Związku, by byli dumni z tego, że do naszego Związku przynależą.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.