Małopolska

Wybory uzupełniające w Komisji Wodociągów w Myślenicach

11 marca w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Myślenicach odbyły się wybory uzupełniające Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność”. Wybory dotyczyły przystąpienia  tej organizacji do Regionalnej Sekcji Wodociągów i Kanalizacji Regionu Małopolskiego.

Gościem zebrania był przewodniczący Sekcji Regionalnej, Adam PANUŚ,który wraz z przedstawicielem Zarządu Regionu omówił strukturę organizacyjną  Sekcji Regionalnej Wodociągów i Kanalizacji, oraz cele i działalność Krajowej Sekcji tej branży. Zebrani jednogłośnie przyjęli uchwałę o przystąpieniu do Komisji do Regionalnej Sekcji Wodociągów i Kanalizacji Regionu Małopolskiego i zgodnie z kluczem wyborczym, wybrali dwóch delegatów na WZD Sekcji Regionalnej. Zostali nimi: przewodniczący Henryk LEŚNIAKoraz jego zastępczyni Edyta POLEWKA.

Zebranie nadzorował z ramienia RKW i je prowadził Andrzej Gębara. W spotkaniu uczestniczył też Aleksander Kamiński kierownik biura Oddziału w Myślenicach, toteż było to okazją do dyskusji na temat stanu struktur związkowych w powiecie myślenickim.

                                                                                                                       Andrzej Gębara

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.