Małopolska

Szkolenie kadr związkowych

W dniach od 8 do 10 czerwca 2022 roku w Krakowie miała miejsce druga tura szkolenia trenerów związkowych Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność”. W zajęciach uczestniczyli prawnicy i działacze naszego Regionu, którzy zapoznawali się z technikami i narzędziami przydatnymi w prowadzeniu szkoleń.

Doświadczeniem dzielili się trenerzy z działu szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”: Janusz Zabiega, Maria Kościńska i Jan Plata-Przechlewski, którzy przekazali  również uczestnikom stosowne opracowania służące przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń. Żeby dobrze i ciekawie prowadzić zajęcia należy się do nich wcześniej należycie przygotować. Dziękujemy wszystkim wyżej wymienionym za ich zaangażowanie i dobrą współpracę.

Uczestników szkolenia odwiedził przewodniczący Zarządu Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność” Adam Lach, który obserwował przebieg prowadzonych zajęć. Była także chwila dyskusji na sprawy bieżące dotyczące „Solidarności”, a do których wprowadził Przewodniczący Adam.

Po okresie pandemii obserwujemy duże zainteresowanie szkoleniami dla działaczy związkowych, dlatego szkolenia są i będą prowadzone, a uczestnictwo w powyższych zajęciach pozwoli to wykonywać jeszcze lepiej. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej a w tym zakresie szczególnie zakładki „aktualne szkolenia”.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.