Skipassy dla członków Związku

Szczyrk Mountain Resort

Jednodniowy skipass ważny do końca sezonu w godzinach 8.30-16.00 do wykorzystania w ośrodku Szczyrk Mountain Resort teraz dla związkowców w cenie 125 zł (cena regularna – 164 zł).

Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne i Wierch Pośredni posiada przeszło 23 km zróżnicowanych tras zjazdowych.

Więcej informacji o ośrodku na stronie : https://www.szczyrkowski.pl/

W celu zakupu (tylko przez internet) pod tym linkiem: www.szczyrkowski.pl/cennik/zima/cennik-skipassow skipassa w zniżkowej cenie należy uzyskać od związkowego organizatora Leszka Jankowskiego (tel: 601-090-206) specjalny kod. Konieczne jest wcześniejsze posiadanie lub jednorazowy zakup karty Gopass (10 zł).

Instrukcja aktywacji kodu -> KLIK!

Mosorny Groń i Góra Żar

Oferta ważna do końca sezonu zimowego.