Małopolska

Działy merytoryczne

Nr pokoju Nazwa działu Telefon
021 Administracja budynku
Joanna Furtak
joanna@solidarnosc.krakow.pl
tel. 608 510-538
12 421-92-84
12 428-76-71
017 Regionalna Sekcja Oświaty i Wychowania
Jadwiga Wyrzykowska
oswiata_malopolska@solidarnosc.krakow.pl
tel. 503 04 77 49

Regionalna Sekcja Osób Niepełnosprawnych
Regionalna Komisja Rewizyjna
12 431-26-99
12 428-76-59
216/217 Dział Finansowo – Księgowy
Małgorzata Wojs
malgorzata.wojs@solidarnosc.krakow.pl
tel. 691-44-93-99
12 422-78-32
12 428-76-62
218 Biuro ds. branż
Małgorzata Marcinek-Marek
malgorzata.marcinek-marek@solidarnosc.krakow.pl
tel. 510-635-006

Sekcja Emerytów i Rencistów
Krajowy Sekretariat Budownictwa i Przemysłu Drzewnego

12 421-83-95
12 428-76-50
219 Administracja sieci komputerowej 12 423-13-19
220 Regionalny Sekretariat Ochrony Zdrowia
Sekcja Pomocy Społecznej
Sekcja Pracowników Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych
Regionalny Koordynator ds. BHP
12 422-60-70
12 428-76-58
314 Międzyzakładowa Komisja Oświaty Krowodrza 12 423-68-62
315 Fundusz Gospodarczy Małopolska
j.jaworski@solidarnosc.org.pl
12 421-82-98
12 428-76-67
403 Dział Informacji, Promocji i Szkoleń / Archiwum
Elżbieta Ziemniak
elzbieta.ziemniak@solidarnosc.krakow.pl
12 423-12-98
12 428-76-66
404

Dział Informacji, Promocji i Szkoleń
Anna Maciasz
anna.maciasz@solidarnosc.krakow.pl
Adam Zyzman
adam.zyzman@solidarnosc.krakow.pl
tel. 885 270 254

12 428-76-66
405 Dział Rozwoju Związku i Kontaktów
z Organizacjami Związkowymi

drz.krakow@solidarnosc.org.pl
dkzp.krakow@solidarnosc.org.plDanuta Dunin – Suligostowska
ddunin@interia.pl
tel. 691-857-184

Dorota Perkowska
tel. 885-270-243

12 421-82-75
12 428-76-69
407 Radca prawny
Barbara Porzuczek
barbara.porzuczek@solidarnosc.krakow.pl
tel. 502-441-584
12 421-94-68
408 Administracja sieci komputerowej,  Pełnomocnik RODO
Przemysław Witkowski
admin@solidarnosc.krakow.pl
tel.: 885-270-251
12 423-13-22
12 428-76-70
409 Przewodniczący ZRM
Adam Lach
przewodniczacy@solidarnosc.krakow.pl
tel. 606-406-177
12 428-76-56
410 Sekretariat
Bożena Musiał
krakow@solidarnosc.org.pl
tel. 698-961-751Małgorzata Marcinek Marek
malga@interia.eu
tel. 510-635-006
12 423-13-16
12 431-27-16
12 428-76-54
12 428-76-55
412 Zastępca Przewodniczącego
zprzew2@solidarnosc.krakow.pl
tel.: 510-291-430
Sekretarz
sekretarz@solidarnosc.krakow.pl
12 422-63-71
12 428-76-68
414 Zastępca Przewodniczącego, Skarbnik
Anna Skólska
skarbnik@solidarnosc.krakow.pl
tel.: 604-21-42-09
12 421-59-49
415 Dział Spraw Osobowych i Socjalnych
Anna Łazarz
kadry@solidarnosc.krakow.pl
12 422-88-37
12 428-76-60
416 Zastępca Przewodniczącego
Tomasz Zaborowski
zprzew1@solidarnosc.krakow.pl
12 421-83-89
12 428-76-64
417 Dział Prawny
Elżbieta Polanowska
tel. 885-270-250Małgorzata Kordaś
malgorzata.kordas@solidarnosc.krakow.pl
tel. 885-270-244

Fundusz Pomocy Bezrobotnym
bop.krakow@solidarnosc.org.pl

418 Dział Prawny
Witold Witkowski
witold.witkowski@solidarnosc.krakow.pl
tel. 885-270-246

Tomasz Rudkiewicz
tomasz.rudkiewicz@solidarnosc.krakow.pl
tel. 885-270-247

419 Dział Prawny
Magdalena Smarzewska-Gil
prawnik@solidarnosc.krakow.pl
tel. 885-270-242
885-991-851
420 Dział Prawny
Julia Manczewa
julia.manczewa@solidarnosc.krakow.pl
tel. 663-441-368Katarzyna Miłek
katarzyna.milek@solidarnosc.krakow.pl
tel. 885-991-851
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.