RABATY NA STACJACH LOTOS PO PODZIALE SPÓŁKI W RAMACH DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z PROCESEM POŁĄCZENIA Z PKN ORLEN

WAKACYJNE RABATY DLA KLIENTÓW LOTOS – LATO 2023

Obok standardowej promocji wakacyjnej dla klientów LOTOS korzystających z programu lojalnościowego LOTOS Navigator, gdzie dostępne są vouchery w aplikacji na rabat 30 gr. na paliwa (poza LPG).

Zwiększono również rabaty do poziomu ww. wakacyjnego rabatu promocyjnego na kartach związkowych LOTOS Biznes.

Promocyjny rabat wynosi 30 gr./l. dla oleju napędowego i benzyn (podstawowych i premium) w całej sieci stacji, a dla LPG 10 gr.

Rabat podstawowy na LPG na stacjach MOP zostaje utrzymany.

Promocja trwa od teraz do końca sierpnia 2023.

Na początku listopada nastąpiło wyłączenie z sieci LOTOS stacji, które trafiły do PKN Orlen. W dniu przejęcia zostały wyłączone na tych stacjach systemy LOTOS, w tym LOTOS Biznes i LOTOS Navigator.

PROGRAM JEST KONTYNUOWANY BEZ ZMIAN NA STACJACH LOTOS SPRZEDANYCH DO KONCERNU MOL.

Poniżej został zamieszczony wykaz  stacji z terenu całej Polski pozostających w sieci LOTOS/MOL (na tych stacjach nadal będą Państwo mogli korzystać z rabatów).

WYKAZ STACJI HONORUJĄCYCH KARTĘ LOTOS Pobierz

OGÓLNE ZASADY PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU LOTOS/MOL

Użytkownicy związkowych kart LOTOS/Mol Biznes otrzymują rabaty:

TowarRabat
PALIWA
Olej napędowy Dynamic18 gr/litr
Benzyna PB98 Dynamic18 gr/litr
Benzyna PB9512 gr/litr
Olej napędowy ON12 gr/litr
LPG   7 gr/litr
TOWARY I USŁUGI
Myjnia15%
Cafe Punkt*10%
Oleje i płyny do spryskiwaczy10%

* rabatowanie gastronomii może nie być dostępne na części stacji franczyzowych.

Dodatkowy rabat 5 gr na litrze każdego paliwa na stacjach MOP przy autostradach i drogach ekspresowych.

Dzięki karcie NAVIGATOR do każdego zakupu paliwa lub usługi będą naliczane punkty, które będzie można wymienić na szereg produktów przemysłowych znajdujących się w katalogu na stronie:

Przykładowa karta

Ww. karty LOTOS/Mol BIZNES i Navigator wydawane będą tylko za pośrednictwem właściwego Zarządu Regionu i tylko członkom Związku posiadającym ważną elektroniczną legitymację związkową NSZZ „Solidarność”.

Wydanie i korzystanie z kart jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik karty rabatowej ma prawo udostępniać ją dowolnym członkom rodziny. Miesięczny limit na zakupy z rabatem wynosi 2 tys. zł.

Poniżej przedstawiamy procedurę i warunki, jakie trzeba spełnić, by móc skorzystać z rabatu:

Osoby, posiadające elektroniczną legitymację, które wyrażą chęć posiadania karty rabatowej LOTOS BIZNES i karty NAVIGATOR muszą wypełnić załącznik nr 2 do umowy

(w rubryce nr ewidencyjny uczestnika należy wpisać numer elektronicznej legitymacji członkowskiej, w następnych rubrykach nazwisko i imię, maksymalną wartość zakupów – 2000 zł oraz liczbę kart – 1. Podpisać się dwa razy u dołu załącznika).

Uwaga! Nie wypełniamy rubryki ORGANIZATOR.

• Załączniki nr 2 organizacja związkowa dostarcza do Działu Kontaktów z Organizacjami Związkowymi ZRM NSZZ „Solidarność” w Krakowie, Plac Szczepański 5, IV piętro, pokój 405.
  • ZRM prześle załączniki do LOTOS Paliwa.
  • Lotos po wydrukowaniu kart prześle je do ZRM, skąd zostaną one odebrane przez organizacje związkowe.

Do pobrania:

• załącznik nr 2 do umowy:

załącznik_2_wniosek_wydanie_karty_lotos-5 Pobierz

• regulamin pracowniczy w systemie Lotos Biznes