Małopolska

Przyglądamy się ARiMR

W czwartek 20 października 2022r. Przewodniczący Zarządu Regionu Małopolskiego NSZZ „Solidarność” wraz z zastępcą Krzysztofem Kotowiczem odwiedzili krakowski Małopolski Oddział Regionalny Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa. Wraz z Przewodniczącą Komisji Podzakładowej NSZZ „Solidarność” koleżanką Anną Nowak przeprowadzono też rozmowę z Dyrektorem MOR ARiMR Jerzym Adamem Radoniem.

W trakcie spotkania związkowcy zaznajomili się ze strukturą Oddziału MOR. Zwrócono szczególną uwagę na problemy pracownicze i ich rozwiązywanie. Tematem była również współpraca ze związkami zawodowymi.

Strony spotkania zgodnie stwierdziły, że zadowolenie i bezpieczeństwo pracownika to gwarancja wysokiej efektywności pracy!

Przedstawiciele Małopolskiej „Solidarności” odbyli również krótką rozmowę z Zastępcą Dyrektora MOR ARiMR panią Elżbietą Wróbel, w trakcie której podziękowano za dotychczasową konstruktywną współpracę.

Warto tutaj wspomnieć, że w tym Oddziale MOR w ostatnim czasie odnotowaliśmy wyraźny wzrost przynależności pracowników do NSZZ „Solidarność”.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.