Karty Sportowe FitProfit i FitSport

Informator dla zainteresowanych programem FitProfit/FitSport Do pobrania

FitProfit – program na zasadach „NO LIMIT” – nieograniczona ilość wejść do różnych obiektów w czasie dnia.

FitSport – program 8 wejść w miesiącu

Lista regulamniów pod linkami:

Instrukcja obsługi :

Jak przystąpić do programu?

1. Wypełnij formularz.
  2. Po weryfikacji członkostwa na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz link* do założenia konta na platformie eVanityStyle. Do weryfikacji potrzebne są; imię nazwisko, email, numer telefonu,numer legitymacji związkowej oraz nazwa Komisji Zakładowej. Jeśli nie masz legitymacji związkowej, zostaniesz poproszony o przesłanie do nas potwierdzenia od swojej organizacji, że należysz do związku zawodowego.
  3. Załóż konto wg otrzymanego linka, zamów odpowiednią kartę i opłać ją.
  4. Kartę możesz zamówić do jednego z 12 biur terenowych Regionu Małopolskiego tam gdzie najwygodniej będzie Ci ją odebrać.

Więcej szczegółów pod adresem mailowym: Leszek Jankowski

Cennik Kart Fit Profit oraz Fit Sport będzie wysłany wraz z linkiem*.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią Fit Profit tel: 22 371 50 72

Uwaga! Karty będą dostępne od 1 grudnia 2022 r po wcześniejszym zalogowaniu i opłaceniu karty. Termin comiesięczny uzyskania karty do 20-go każdego miesiąca! Nieopłacenie w następnych miesiącach jest automatyczną rezygancją.